جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 351
 بازدید امروز : 21
 کل بازدید : 149607
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.00
 
صفحه اصلي > درباره ما > معرفی مرکز 
 
 

*مقدمه

مرکز تحقیقات اختلالات شنوایی از سال 1395 شروع به فعالیت نموده است. این مرکز وابسته به معاونت تحقیقات-فناوريدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و امکان همکاري با سایر مراکز تحقیقاتی وابسته به این دانشگاهرا دارد. درمحل اصلی بیمارستان لقمان واقع شده و حیطه فعالیت هاي آن شامل: پژوهش، آموزش، سیاست گذاري و ارتقاء سلامت براي تحول زندگی مردم و بیماران می باشد.

حیطه فعالیت

  • حمایت از پژوهشگران در اجرای طرح های تحقیقاتی
  • حمایت از پژوهشگران در زمینه چاپ مقالات 
  • حمایت از پژوهشگران در زمینه تالیف و ترجمه کتب

برنامه های مرکز

  • پژوهش
  • مشاوره

-* مرکز تحقیقات اختلالات شنوایی از طريق تشكيل گروه هاي تخصصی پژوهشی در زمينه اختلالات شنوایی و علوم مرتبط، و با كمك گرفتن از افراد متخصص در هر زمينه، فعاليتهاي پژوهشي خود را سازماندهي مي نمايد و در حیطه های علوم پایه، پژوهش های بالینی و پژوهش های اجتماعی فعالیت می کند.

 *-این مرکز با ارج نهادن به انگيزه ها، تلاشها، ايده هاي نو، همكاري بين بخشي و بين تخصصي، و بر اساس اولويتهاي پژوهشی مركز، تشويق و حمايت پژوهشگران را مد نظر قرار خواهد داد.

-* از فعاليتهاي اصلي مركز، انجام پژوهش های بنیادی، اپیدمیولوژیك، بالینی و کاربردی در زمینه اختلالات شنوایی،زیر شاخه های گوش حلق و بینی ، کلیه جراحی سر وگردن، جراحی قاعده جمجمه و جراحی های پلاستیک صورت. و همچنین بررسي كارشناسي و تصويب طرحهاي پژوهشي و فراهم نمودن امكانات مختلف براي مجريان طرحهاي پژوهشي مي باشد. و انجام فعالیت هایی نظیر: جمع آوری،تنظیم و طبقه بندی اسناد، مقالات و مدارك علمی در زمینه اختلالات شنوایی و علوم مرتبط با آن -تربیت نیروی انسانی محقق و توسعه و بکارگیری دانش بشری در زمینه اختلالات شنوایی و علوم مرتبط با آن.

 

پیوندهای مهم
معاونت تحقیقات و فناوری  

سامانه نوپا      

سامانه منبع یاب    

سامانه علم سنجی   
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس :تهران خیابان کارگر جنوبی ، خیابان کمالی بیمارستان لقمان حیکم ، مرکز تحقیقات اختلالات شنوایی

تلفن : 51025783 - 021
پست الکترونیک : hdrc@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.